שלטים לעסקים

פרסום הוא חלק בלתי נפרד מחיינו בעידן המודרני ואם למרות כל אמצעי התקשורת האחרים, עדיין לא נס ליחם של שלטי החוצות שיכולים לפרסם ולהעביר מסרים ואף שלטים בכניסה לחניונים, קניונים וחנויות באופן כללי, הכל חייב להציג בפני העוברים והשבים את הנושא, את המסר ואת החוויה שבו. בשנים האחרונות תחום השלטים עבר מהפיכה של ממש, כאשר ניתן לראות כבר יותר ויותר שלטים אלקטרוניים בכל מקום. השלטים הללו מוארים יותר, דינאמיים ואטרקטיביים וניתן לייצר את השלטים הללו בכל גודל ולכל מטרה.

מכיוון שהשילוט ברחובות, במקומות הסגורים ובכל מקום שבו אנשים יכולים לראות אותו, ממשיך להיות רלוונטי – אין סיבה לא להמשיך ולפרסם באופן הזה. השלטים האלקטרוניים נחשבים לאטרקטיביים ביותר. ניתן להרכיב את השלטים הללו בכל מקום, בין אם מדובר על שלט חוצות ענק בנתיבי איילון, כביש החוף או אפילו בצומת מרכזי וסואן ומצד שני ניתן אפילו לראות את השלטים הללו בכניסה לשירותים במסעדות ואף בתוך תאחי השירותים עצמם. מכיוון שהטכנולוגיה הצליחה להנגיש את עצמה לקהל הרחב, יכולים בעלי עסקים, ראשי רשויות ואפילו מנהלי בתי ספר, להציג את השלטים הללו עם המסרים המתאימים.

חשוב לזכור שהצבת שלט אלקטרוני חייבת להתאים לקהל היעד. הרי לא משנה עד כמה אטרקטיבי יהיה השלט, אם הוא מוצב במקום שלא יתאים הן מבחינה מוסרית והן מבחינת העברת המסר והצלחה במימוש היעדים שלו. אין צורך בכל מובן שהוא להציב שלט פרסום למפעל הפיס בתוך בית ספר וכדומה. חשוב מאוד לבחור את השלט המתאים, בגודל האופטימאלי ברזולוציות שיתאימו בדיוק לצרכים. שלטים אלקטרוניים יכולים להיות מוארים בעוצמות שונות ואם מדובר בשלט חוצות במקום שבו השמש יכולה גם לסנוור, צריך שהשלט ימשיך להציג את המסרים על אף הקושי עם התאורה הטבעית.

שלטים אלקטרוניים מול שלטי פרסום רגילים כבר מזמן הוכיחו את עדיפותם ואם כבר רוצים לפרסם ולהשאיר את המסר בתוך ראשם של הלקוחות הפוטנציאליים ולגבור על מתחרים אחרים, אין ספק שאם שלט אלקטרוני ניתן לקבל את האפקט של מספר שלטים רגילים.

מעוניינים לדבר עם מומחה תאורה?

השאירו פרטים
תאורה סלון

תאורה סלון

חברת מנורץ תאורת לדים מייבאת תאורת לדים ופרופילים לתאורה בסגנונות מיוחדים כבר 20 שנה. אנשי החברה נוסעים לתערוכות בעולם על מנת למצור פתרונות תאורה מתקדמים.

Read More »
שלטי לד מחירים

שלטי לד אדומים

חברת מנורץ-תאורת לדים דקורטיבית ושילוט אלקטרוני. מומחית בייבוא של מודולים ושילוט אלקטרוני. השלט מושך לקוחות חדשים ומשנה את פני החנות. הבנייה של השלט מתבצעת בארץ

Read More »
שלטים אלקטרונים

שלטים תל אביב

שלט אלקטרוני 16*192 דוט\ס"מ. צבע לבן מבריק,S.O.D. תאורה בעצמה מרבית,מוסיפה צבע ועניין לעסק. מושכת לקוחות חדשים ומדרבנת קנייה.    

Read More »
שלט מואר לעסק

שלט לדים מואר

חברת מנורץ מייבאת שלטים אלקטרונים כבר 16 שנה. אנשי החברה טסים לתערוכות בעולם על מנת למצוא פתרונות חדשים לעסקים. אפשר לקבל את שלטי הפרסום בכל

Read More »

מעוניינים לדבר עם מומחה תאורה?

השאירו פרטים